Scroll to top
Vi installerar, servar & säljer reservdelar till storköksutrustning.
Nav
Vi installerar, servar & säljer reservdelar till storköksutrustning.
Inloggning Reservdelsdatabasen

Våra öppettider

Måndag - Torsdag: 7 - 16
Fredag: 7 - 14:30

Telefon: 08 514 936 60

Vår organisation

Patrik Hellström, CEO
p.hellstrom@overdog.eu

Wolfgang Sagmeister, COO
wolfgang@servicepartner-rms.se

Anna Johansson, Ekonomiansvarig
anna@servicepartner-rms.se

Claes Cederqvist, Servicechef
claes@servicepartner-rms.se

Irene Sillman, Inköpschef
irene@servicepartner-rms.se

Jessica Sahlén, Ordermottagare/Administratör
jessica@servicepartner-rms.se

Gai Bechor, Ordermottagare
gai@servicepartner-rms.se

Stefan Wennerholm, Lager & logistik
stefan@servicepartner-rms.se

 

 

Organisation