Scroll to top
Vi installerar, servar & säljer reservdelar till storköksutrustning.
Nav
Vi installerar, servar & säljer reservdelar till storköksutrustning.
Inloggning Reservdelsdatabasen

Våra öppettider

Måndag - Torsdag: 7 - 16
Fredag: 7 - 14:30

Telefon: 08 514 936 60
Fax: 08 514 936 77

Vår organisation

Patrik Hellström, CEO
p.hellstrom@overdog.eu

Eva-Lena Fredriksson, Ekonomiansvarig
eva-lena@servicepartner-rms.se

Bo Walldin, Servicechef
bo@servicepartner-rms.se

Irene Sillman, Inköpschef
irene@servicepartner-rms.se

Mikael Kock, Försäljningsansvarig
mikael@servicepartner-rms.se

Daniella Malmquist, Ordermottagare/Administratör
daniella@servicepartner-rms.se

Gai Bechor, Ordermottagare
gai@servicepartner-rms.se

Stefan Wennerholm, Lager & logistik
lager@servicepartner-rms.se

 

 

Organisation